جوانسازی

با افزایش سن، پوست شما شروع به تغییر می‌کند و هر یک از این تغییرات داستان خود را می‌نویسند. روزهای گرم تابستان که در آفتاب سپری می‌شوند، دوران سخت بلوغ، هر بار که لبخند به چشمان شما می‌رسد، حتی افزایش وزن یا کاهش وزن قابل توجه نیز می‌تواند فصل خودش را بنویسد. بدون تردید، پوست شما می‌تواند شواهد فیزیکی یک زندگی خوش زندگی باشد.

اما این تغییرات در پوست شما همیشه مطلوب نیست. خوشبختانه بی‌نظمی‌های بافت پوست مانند چین و چروک، جوش‌های آکنه، کک و مک و لکه‌های آفتاب و سلولیت می‌توانند با جوانسازی پوست اصلاح شوند. این فرایندها برای بهبود ظاهر پوست شما، می‌توانند شامل استفاده از محصولات مراقبت از پوست، روش‌های‌ درمانی تهاجمی و غیر تهاجمی باشند. هدف جوانسازی پوست این است که پوست، جوانتر، صافتر و شادابتر به نظر برسد.

Untitled 2 1 - جوانسازی

جوانسازی پوست یک روش درمانی آرایشی (یا مجموعه‌ای از درمان‌های زیبایی) است، که هدف آن بازگرداندن ظاهر جوان به چهره انسان است. جوانسازی پوست را می‌توان از طریق گزینه‌های جراحی (تهاجمی) و یا غیر جراحی (غیر تهاجمی) به دست آورد. روش‌ها می‌توانند از نظر تهاجمی یا غیر تهاجمی بودن و عمق درمان متفاوت باشند. روش‌های جراحی می توانند تقارن صورت را از طریق روش‌های هدفمند و بازسازی صورت و تغییرات پوستی بازیابی کنند. روش‌های غیر جراحی می‌توانند عمق خاص ساختارهای صورت را هدف قرار دهند و نگرانی‌های موضعی صورت مانند چین و چروک، شلی پوست، افتادگی پوست، هایپرپیگمانتاسیون و جای زخم و ترک‌های پوستی را درمان کنند.

هر یک از روش‌های تهاجمی (جراحی) و غیر تهاجمی مزایا و معایب خود را دارند. که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

مزایا و معایب روش‌های جراحی (تهاجمی) جوانسازی

از جمله مزایای روش‌های جراحی جوانسازی می‌توان به طولانی مدت بودن اثر آن‌ها اشاره کرد. اما به علت معایب زیاد آن که شامل ریسک بالا، رفتن به زیرتیغ جراحی، خونریزی، درد فراوان، دوران نقاهت طولانی مدت، عوارض بعدی مانند عفونت، عدم قطعیت در مورد نتیجه دلخواه و عدم برگشت‌پذیری آن در این صورت و هزینه بالا ممکن است تنها افراد کمی حاضر به استفاده از این روش برای جوانسازی باشند.

2641 Effective Home Remedies To Rejuvenate The Skin ss - جوانسازی

مزایا و معایب روش‌های غیر جراحی (غیر تهاجمی) جوانسازی

از جمله مزایای روش‌های غیر جراحی جوانسازی می‌توان به ریسک کمتر، عدم خونریزی، درد کمتر، دوران نقاهت بسیار کوتاه مدت، بدون عوارض بودن یا نهایتا عوارض بسیار کم، امکان برگشت پذیری با گذشت زمان در صورت نگرفتن نتیجه دلخواه و هزینه کمتر اشاره کرد. عدم دائمی بودن اثر این روش‌ها را نیز می‌توان بعنوان معایب این روش‌ها نام برد. مدت اثر و ماندگاری روش‌های غیر تهاجمی معمولا بین 6 ماه تا 1 سال می‌باشد. با این وجود برای گرفتن نتیجه مطلوب از انجام این روش‌ها مراجعه به افراد متخصص و با تجربه و استفاده از مواد مرغوب بسیار حائز اهمیت است، چه بسا در غیر اینصورت ممکن است عوارض و نتایج جبران ناپذیری برای افراد پیش آید.

مجموعه کلینیک‌های دکتر آرتید با کادری متخصص و با تجربه برای سالیان دراز افتخار ارائه خدمات جوانسازی غیر تهاجمی با بیشترین بازدهی به مشتریان خود را داشته است. 

روش‌های متفاوتی برای جوانسازی غیر تهاجمی وجود دارد که به شرح ذیل می‌باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از این روش‌ها روی آن کلیک کنید.

مجموعه کلینیک‌های دکتر آرتید ارائه دهنده خدمات پوست، مو و زیبایی خدمات مربوط به جوانسازی در هر یک از موارد فوق را نیز ارائه می‌دهد.

در صورت تمایل برای تعیین وقت مشاوره در این خصوص با کارشناسان و متخصصان کلینیک دکتر آرتید می‌توانید از طریق تلفن و یا وبسایت اقدام نمایید. کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

مجموعه کلینیک‌های دکتر آرتید در دو شعبه اصلی در تهران با جدیدترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها، به روزترین امکانات و کادری مجرب آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان می‌باشد. برای دریافت وقت مشاوره و یا رزرو نوبت بصورت آنلاین اینجا کلیک کنید.