آرتید عکس کاور 4 - جوانسازی - کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی

در جوانسازی به روش کربوکسی تراپی گاز دی اکسید کربن به لایه‌های زیرین پوست تزریق می‌شود. این گاز کاملا بی‌ضرر است. دی اکسید کربن گازی است که به طور طبیعی در بدن وجود دارد و در روش کربوکسی تراپی میزان تزریق این گاز به وسیله دستگاه سنجیده می‌شود. کربن دی اکسید وارد بافت‌ها شده و به صورت موضعی در محل تحت درمان انتشار می‌یابد. بدن در واکنش به افزایش میزان دی اکسید کربن، شروع به فعال‌سازی مکانیسم‌های جبرانی می‌کند. حتماً می‌دانید که گاز دی اکسید کربن در فرآیند تولید انرژی توسط سلول‌های بدن ما تولید می‌شود. سلول‌ها با استفاده از مواد غذایی (مثل قندها) و گاز اکسیژن، در فرآیند تنفس سلولی، انرژی و دی اکسید کربن تولید می‌کنند. هنگامی که میزان این گاز در پوست به مقداری بیشتر از حد مجاز رسید، بدن این مورد را به عنوان کمبود اکسیژن تلقی می‌کند. به همین خاطر جریان خون در ناحیه مورد نظر افزایش پیدا می‌کند. افزایش جریان خون باعث می‌شود مواد مغذی بیشتری به ناحیه مورد نظر برسد و در نتیجه ترمیم سلولی آغازمی‌شود. برای همین بدن ما به طور مداوم به اکسیژن نیاز دارد و دی اکسید کربن تولیدی را با بازدم دفع می‌کند.

کربوکسی تراپی را می‌توان در بخش‌های مختلف بدن شامل صورت، پلک‌ها، گردن، دست‌ها، باسن، شکم، و پاها استفاده کرد.

مزوتراپی جهت درمان چه مشکلات پوستی مورد استفاده قرار می گیرد؟

  • جوانسازی پوست
  • ریزش و نازکی مو
  • سفت کردن پوست
  • کاهش چین و چروک صورت، گردن و دست‌ها
  • ترک‌های پوست (استریا)
  • کاهش سلولیت
  • ازبین بردن لک‌ها

برای تعیین وقت مشاوره در این خصوص می‌توانید با کارشناسان و متخصصان کلینیک دکتر آرتید از طریق تلفن و یا وبسایت اقدام نمایید. کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

مجموعه کلینیک‌های دکتر آرتید در دو شعبه اصلی در تهران با جدیدترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها، به روزترین امکانات و کادری مجرب آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان می‌باشد. برای دریافت وقت مشاوره و یا رزرو نوبت اینجا کلیک کنید.