میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ یکی از روش‌های مرسوم برای جوانسازی است که حدوا 7-8 سال است که مورد استفاده قرار می‌گیرد و توانسته نتایج خیره‌کننده‌ای در زیبایی و درمان ضایعات پوستی به دست آورد. این روش به‌طور شگفت‌آوری باعث بالا رفتن غلظت کلاژن در پوست می‌گردد و درعین‌حال باعث منظم شدن رشته‌های کلاژن و الاستین در پوست آسیب‌دیده می‌گردد.

 پوست انسان قابلیت خودترمیمی دارد. یعنی وقتی پوست آسیب می‌بیند یا زخم می‌شود خودش خودش را ترمیم می‌کند و در آن نقطه پوستی جدید و زخیم‌تر ایجاد می‌شود. اصول کار روش‌های نیدلینگ که میکرونیدلینگ هم یکی از آن‌هاست همین است؛ با سوزن‌ها خراش بسیار ریزی روی پوست ایجاد می‌شود. تحریک ایجاد شده پوست را گول می‌زند و باعث می‌شود که پوست کلاژن سازی کرده و پوستی جوان‌تر و زخیم‌تر و شفاف‌تر ایجاد شود.

در این روش نفوذ سوزن به داخل پوست می‌بایست به حدی باشد که خونریزی‌های ظریف داخل پوستی ایجاد گردد. سوزن‌ها به حالت ضربه‌ای در پوست فرو می‌رود که باعث کلاژن سازی می‌گردد و الاستینه آنرا بالا می‌برد. در میکرونیدلینگ اپیدرم سوراخ می‌شود اما تخریب نمی‌شود، بنابراین اپی تلیال در مدت‌زمان کوتاهی بازسازی‌شده و درنتیجه دوران نقاهت پس از درمان بسیار کوتاه خواهد بود.

میکرونیدلینگ به دو روش دستی (با درما رولر) و یا دستگاهی (با درما پن) انجام می‌شود.

آرتید عکس کاور 3 - جوانسازی - میکرونیدلینگ
آرتید عکس کاو123666ر - جوانسازی - میکرونیدلینگ
آرت1234ید عکس کاور - جوانسازی - میکرونیدلینگ

برای تعیین وقت مشاوره در این خصوص می‌توانید با کارشناسان و متخصصان کلینیک دکتر آرتید از طریق تلفن و یا وبسایت اقدام نمایید. کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

مجموعه کلینیک‌های دکتر آرتید در دو شعبه اصلی در تهران با جدیدترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها، به روزترین امکانات و کادری مجرب آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان می‌باشد. برای دریافت وقت مشاوره و یا رزرو نوبت اینجا کلیک کنید.