مزونیدلینگ

کلمه مزونیدلینگ از ترکیب دو واژه “مزو” که بخش آغازین کلمه مزودرم است و”نیدلینگ” که به معنای سوزن زدن می‌باشد تشکیل شده است. در اصل مزونیدلینگ ترکیبی است از روش‌های مزوتراپی و میکرونیدلینگ. در این روش، داروهایی سازگار با پوست و مخصوص بدون استفاده از سرنگ توسط سوزن‌های بسیار نازک، داخل پوست تزریق می‌شوند؛ در واقع از کوکتل‌های مزوتراپی در روش میکرونیدلینگ نیز استفاده می‌گردد تا میزان اثربخشی درمان چندین برابر بیشترگردد.

مزونیدلینگ یا با دستگاه مزوگان و یا با دستگاه درماپن (دکترپن) انجام می‌شود. در این روش تعداد زیادی سوراخ میکروسکوپی در سطح پوست ایجاد می‌شود، که از این طریق قدرت جذب ویتامین‌ها و کرم‌های موضعی بالا می‌رود و تأثیر پمادها و داروهای تجویزی چندین برابر بیشتر خواهد شد، که باعث تحریک تولید کلاژن و بازسازی بافت آسیب‌دیده پوست و در نهایت افزایش انعطاف‌پذیری، کیفیت و قابلیت کشسانی پوست می‌گردد. 

آر236699تید عکس کاور - جوانسازی - مزونیدلینگ
آرتیدt 5745 عکس کاور - جوانسازی - مزونیدلینگ

برای تعیین وقت مشاوره در این خصوص می‌توانید با کارشناسان و متخصصان کلینیک دکتر آرتید از طریق تلفن و یا وبسایت اقدام نمایید. کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

مجموعه کلینیک‌های دکتر آرتید در دو شعبه اصلی در تهران با جدیدترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها، به روزترین امکانات و کادری مجرب آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان می‌باشد. برای دریافت وقت مشاوره و یا رزرو نوبت اینجا کلیک کنید.