مزوتراپی

جوانسازی پوست اولین مرحله برای رفع چین‌وچروک و آسیب‌های پوستی است. برای درمان باید بتوان تا حدی چروک‌ها را پر کرد. یکی از روش‌های موثر برای جوانسازی پوست مزوتراپی می‌باشد. مزوتراپی یک روش نسبتا جدید بی‌خطر ضدپیری و بسیار موثر در جوانسازی پوست و گزینه مناسبی در مقایسه با روش‌های تهاجمی زیبایی است. این روش درمانی غیرتهاجمی را می‌توان به منظور توقف و جلوگیری از علائم پیری و جوانسازی پوست استفاده نمود، که اثرات فوق‌العاده‌ای جهت جوانسازی پوست دارد. مزوتراپی می‌تواند‌ در کنار سایر روش‌ها مانند میکرودرمابرژین (لایه‌برداری مکانیکی ظریف) و بوتاکس مورد استفاده قرار گیرد. درمان‌های ترکیبی در رفع آسیب‌های پوستی و چروک‌ها نتیجه مطلوب‌تری خواهند داشت. به طور مثال برای فردی که به دلیل آکنه، پوستی نا‌صاف و پر از فرو رفتگی دارد، ابتدا از روش میکرودرمابرژین استفاده می‌شود و بعد از لایه‌برداری با تزریق دارو در مزودرم (لایه میانی پوست) مزوتراپی انجام می‌گیرد. برخی از دارو‌هایی که به وسیله تزریق در مزوتراپی وارد پوست می‌شوند عبارتند‌ از: ویتامین‌ها (به ‌طور مثال ویتامین C برای روشن شدن پوست)، انواع آمینواسید‌ها، اسید هیالورونیک و آنتی‌اکسیدان‌های ضد پیری. مزوتراپی باعث شروع فعل و انفعالاتی مانند تولید مثل سلول‌ها در پوست می‌شود و به این شکل سلول‌های جدید تولید می‌شود، سلول‌های قدیمی به صورت لایه‌ای مرده با روش میکرودرمابرژین برداشته می‌شوند. مزوتراپیست‌ها می‌گویند معمولاً در جوانسازی ‌پوست اولین نشانه یعنی نرم و روشن شدن پوست بعد از اولین تزریق مزو مشاهده می‌شود.

آرلید عکس کاور - جوانسازی - مزوتراپی
آرتید عکس کاور 1 - جوانسازی - مزوتراپی

مزوتراپی جهت درمان چه مشکلات پوستی مورد استفاده قرار می گیرد؟

  • جوانسازی پوست
  • ریزش و نازکی مو
  • سفت کردن پوست
  • کاهش چین و چروک صورت، گردن و دست‌ها
  • ترک‌های پوست (استریا)
  • کاهش سلولیت
  • ازبین بردن لک‌ها

برای تعیین وقت مشاوره در این خصوص می‌توانید با کارشناسان و متخصصان کلینیک دکتر آرتید از طریق تلفن و یا وبسایت اقدام نمایید. کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

مجموعه کلینیک‌های دکتر آرتید در دو شعبه اصلی در تهران با جدیدترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها، به روزترین امکانات و کادری مجرب آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان می‌باشد. برای دریافت وقت مشاوره و یا رزرو نوبت اینجا کلیک کنید.