شعبه خیابان فرشته
22227139 - 021
شنبه-5شنبه: 9-21
15 شهریور 1400 توسط مدیر سایت 0 دیدگاه

چگونه به یک متخصص تزریق ژل لب تبدیل شویم؟

 • چگونه می توان به یک متخصص تزریق ژل لب تبدیل شد؟
 •  ژل‌های (فیلرهای) لب
 •  دلایل عدم استفاده از ژل‌های دائمی در تزریق ژل لب
 •  ژل‌های با پایه اسید هیالورونیک
 • مزایای انتخاب ژل‌های (فیلرهای) اسید هیالورونیک برای لب

لب‌ها جزء کانونی زیبایی چهره را تشکیل می‌دهند که افراد را قادر می‌سازند با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و احساسات شخصی خود را بیان کنند. لب‌های پر با حاشیه‌های مشخص، یکی از مشخصه‌های جوانی و جذابیت است. با افزایش سن، لب‌ها با از دست دادن حجم و قابلیت ارتجاعی، نازک، شل و چروکیده می‌شوند. آسیب ناشی از آفتاب، سیگار کشیدن، ژنتیک، از دست دادن دندان‌ها و ساختار استخوانی همگی به ایجاد ظاهر خسته و فرسوده، خطوط اطراف دهان، از دست رفتن فرم گوشه‌های دهان، نازک شدن لب‌ها و ایجاد مرز نامناسب کمک می‌کنند.

همچنین برای افراد جوانی که لبخند “لثه‌ای” دارند یا بالای لب‌هایشان چروک می‌شود یا فقط خواهان برجستگی و فرم‌دهی به لب‌هایشان هستند، یک راه حل غیر جراحی و سریع وجود دارد که می‌تواند به آن‌ها کمک کند، و آن هم تزریق ژل لب می‌باشد.

ژل‌های صورت تبدیل به یکی از محبوب‌ترین روش‌های زیبایی، جوانسازی و ضد پیری در بازار زیبایی پزشکی شده است. سال به سال، متخصصان زیبایی به میلیون‌ها مشتری که به دنبال جوانسازی، فرم‌دهی، اصلاح و بهبود چهره‌ و لب‌هایشان هستند، خدمات غیر جراحی تزریق ژل لب را ارائه می‌دهند. آن‌ها علاوه بر ایجاد حس بهتر در مشتریانشان، درآمد بسیاری نیز برای خود حاصل می‌کنند.

از آنجا که روز به روز به تعداد افرادی که به دنبال بهبود و اصلاح ظاهر خود و تزریق ژل لب هستند، کلینیک‌های زیبایی نیز به دنبال استخدام متخصص آموزش دیده تزریق ژل لب می‌باشند که در تزریقات زیبایی متخصص بوده و آگاهی و مهارت لازم را برای این کار داشته باشند. بنابراین چگونه می توان به یک متخصص تزریق ژل لب تبدیل شد؟!

با مطالعه ادامه این مقاله پاسخ این سوال را خواهید یافت.

reading - چگونه به یک متخصص تزریق ژل لب تبدیل شویم؟

همچنین بخوانید درباره:

چگونه می توان به یک متخصص تزریق ژل لب تبدیل شد؟

قبل از شروع به فعالیت در حوزه تزریق ژل لب، باید در دوره آموزش تزریق ژل، که یکی از مباحث آموزشی مهم در این دوره آموزش تزریق ژل لب هست شرکت کرده و گواهی گذراندن دوره آموزش تزریق ژل را دریافت کنید. یکی از مراکز آموزشی که در زمینه برگزاری دوره‌های تخصصی آموزش پوست، لیزر و لاغری فعال است مجموعه آموزشی دکتر آرتید می‌باشد، که آموزش‌های با کیفیت و تخصصی‌ای را در زمینه آموزش تزریق ژل ارائه می‌دهد. در این دوره با وسواس خاص و به طور کامل و مجزا به آموزش تزریق ژل لب بعنوان یکی از پرمخاطب‌ترین خدمات زیبایی پرداخته می‌گردد. در بخش آموزش تزریق ژل لب، تکنیک‌های مختلف تزریق شرح و آموزش داده می‌شوند.

برای اینکه به یک متخصص تزریق ژل لب تبدیل شویم ابتدا باید انواع ژل‌ها و مواد تشکیل دهنده آن‌ها را بشناسیم. در بخش آموزش تزریق ژل لب به طور کامل به این موضوع پرداخته می‌شود. در این قسمت قصد داریم به طور مختصر به این موضوع بپردازیم.

ژل‌های (فیلرهای) لب

ژل‌های پوستی اغلب برای حجم دهی، فرم دهی، کانتورینگ و پر کردن خطوط استفاده می‌شود. تکنیک‌های تزریق ژل به صورت جداگانه، گاهی اوقات در ترکیب با سایر روش‌ها، می‌توانند بهبود چشمگیری در ظاهر ایجاد کنند.

ژل‌های پوستی متعددی وجود دارند که برای بهبود لب مناسب هستند و مواد تشکیل دهنده اکثر آن‌ها بر اساس اسید هیالورونیک است که گاهی اوقات “فیلرهای اسید هیالورونیک (HA)” نیز نامیده می‌شوند. اگرچه سایر انواع محصولات ژل (فیلر) مانند فیلرهای نیمه دائمی، تزریق چربی و ایمپلنت در دسترس هستند، اما ژل‌های HA به دلیل ایمنی، مدت زمان و نتایج طبیعی که ارائه می‌دهند محبوبیت بیشتری دارند. ژل‌های دائمی و نیمه دائمی می‌توانند با گذشت زمان مشکلاتی ایجاد کنند و خطر ایجاد توده، ناهمواری و گرانولوم را ایجاد کنند، و در نهایت منجر به مشکلات ظاهری بسیاری شده و فرد مجبور به پرداخت هزینه هنگفت و انجام عمل‌های جراحی و پرخطر برای استخراج ژل تزریق شده می‌شود.

reading - چگونه به یک متخصص تزریق ژل لب تبدیل شویم؟

همچنین بخوانید درباره:

دلایل عدم استفاده از ژل‌های دائمی در تزریق ژل لب

 • لب‌ها با افزایش سن تغییر می‌کنند و این ماندگاری ژل ممکن است در شرایط افزایش سن باعث ایجاد ناهماهنگی در لب می‌شود.
 • لب‌ها پویا هستند و دائماً حرکت می‌کنند. این ممکن است الگوی ژل‌های لب را در آینده تغییر دهد.
 • هیچ گونه برگشتی برای ژل‌های تزریقی دائمی وجود ندارد.

ژل‌های با پایه اسید هیالورونیک

اسید هیالورونیک (HA) به طور طبیعی در همه موجودات زنده وجود دارد و جزء مهمی از بافت‌های پیوندی، از جمله پوست است. در حقیقت، اسید هیالورونیک 50٪ از مواد تشکیل دهنده پوست بدن را تشکیل می‌دهد، که به حمایت ساختاری، تغذیه، افزایش حجم و پری پوست کمک می‌کند. ژل‌های HA از نظر منبع، غلظت، اندازه ذرات، پیوند عرضی، ویسکوزیته، شکل ژل/ذره، حجم و گنجاندن داروی بی‌حسی متفاوت هستند.

مزایای انتخاب ژل‌های (فیلرهای) اسید هیالورونیک برای لب

 • نتایج زیبایی: هیالورونیک اسید آبرسان و حجم دهنده است. این به بهبود ساختار لب و دستیابی به فرم طبیعی لب کمک می‌کند.
 • حجم تدریجی: حجم ژل اسید هیالورونیک تزریق شده کنترل شده و متناسب با نیازهای فردی تنظیم می شود.
 • تجزیه پذیری: اگر به هر دلیلی بعد از تزریق ژل هیالورونیک اسید فرد فرم لب خود را دوست نداشت این امکان وجود دارد که توده‌های محصول را به سرعت تجزیه کرد.
 • مدت زمان ماندگاری مناسب: ژل‌های HA معمولاً 6 تا 12 ماه دوام دارند. در صورت ماندگاری بیشتر ژل که در انواع دیگر ژل‌ها دیده می‌شود امکان ایجاد برخی از مشکلات نظیر گوله گوله شدن وجود دارد.
 • آلرژی و حساسیت در آن بسیار نادر است: از آنجا که این نوع ژل‌ها حاوی اسید هیالورونیک هستند که مشابه آن در بدن یافت می‌شود، احتمال اینکه واکنش آلرژیک ایجاد کنند بسیار کم است. ژل‌های HA با توجه به خلوص بالا، ویسکوزیته و پایه غیر حیوانی بودن، باعث حساسیت نادر می‌شوند و این ویژگی‌ها باعث شده این نوع ژل‌ها از محبوبیت بالایی برخوردار شوند. در صورت وجود حساسیت شناخته شده به لیدوکائین، پزشک باید مطلع شود.
 • امکان انجام تزریقات بیشتر: اگر فرد یا شخص تزریق کننده ژل پس از 1 جلسه تزریق تشخیص دهند که میزان بیشتری از ژل مورد نیاز است پس از گذشت حدود 1 ماه می‌توان مقدار بیشتری از ژل را تزریق کرد.
درباره: بهار خدابنده
×

پشتیبانی

×