شعبه خیابان فرشته
22227139 - 021
شنبه-5شنبه: 9-21

دوره آموزشی کربوکسی تراپی

 • مدرسان متخصص و با تجربه
 • آموزش تئوری به همراه آموزش عملی و کارورزی (کار کردن کارآموز روی مدل زیر نظر پزشک متخصص و مربی)
 • برگزاری جلسات آموزشی بصورت خصوصی و نیمه خصوصی
 • وجود تجهیزات واقعی مورد نیاز برای آموزش‌های عملی
 • در اختیار گذاشتن محصولات مورد نیاز برای آموزش‌های عملی
 • مشاوره تخصصی جهت چگونگی ورود به بازار کار و جذب مشتری
 • مشاوره تخصصی جهت خرید تجهیزات به کارآموزان
 • مشاوره تخصصی جهت خرید محصولات مورد نیاز به کارآموزان
 • ارائه گواهینامه بین‌المللی MTD اسپانیا تحت نظر شرکت سینوهه جهت شرکت در دوره آموزشی
 • معرفی به سازمان فنی و حرفه‌ای جهت آزمون فنی و حرفه‌ای و دریافت مدرک رسمی در صورت تمایل کارآموز (هزینه جداگانه)
 • پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز در هفته
 • ارائه گواهینامه شرکت در دوره آموزشی: دارد
 • نوع جلسات: خصوصی / نیمه خصوصی / گروهی
 • هزینه دوره خصوصی: 
 • هزینه دوره نیمه خصوصی: 
 • هزینه دوره گروهی: 
mortarboard 1 - دوره آموزشی کربوکسی تراپی

لیست سایر دوره‌های آموزشی!

download file - دوره آموزشی کربوکسی تراپی

برای مشاهده لیست سایر دوره‌های آموزشی اینجا کلیک کنید!

botox 1 - دوره آموزشی کربوکسی تراپی

چرا در دوره آموزشی کربوکسی تراپی شرکت کنم؟

حتما تا به حال اسم کربوکسی تراپی را بارها شنیده‌اید. کربوکسی تراپی روشی نوین، کاربردی و پر بازده در علم پزشکی است، که دارای کاربردهای گسترده و فراوانی در زمینه‌های مختلف می‌باشد.

کربوکسی تراپی درمانی موثر برای بهبود سلولیت و لاغری، بهبود استرچ مارک‌ها و کشیدگی پوستی، رفع جای زخم و لک بدن و صورت و تیرگی زیر چشم است. با شرکت در دوره آموزشی کربوکسی تراپی می‌توانید کلیه خدمات فوق را به مراجعان خود ارائه دهید. این روش درمانی از دهه 1930 در اسپاهای فرانسه آغاز شد. در این روش درمانی از تزریق دی اکسید کربن، گازی که به طور طبیعی در بدن وجود دارد ، استفاده می‌شود. می‌توان گفت این روش مدرن همراه با نتایج رضایت‌بخش به روش درمانی محبوب و پرطرفدار در میان افراد و حتی پزشکان تبدیل گشته است. همچنین این روش درمانی نسبت به روش‌های درمانی دیگر با هزینه نسبتا کمتر و در زمانی کوتاه‌تر به درمان بسیاری از مشکلات می‌پردازد. علاوه بر این کربوکسی تراپی یک روش درمانی غیر تهاجمی و غیر جراحی است که دوران نقاهت و مشکلاتی که در جراحی‌ها وجود دارد را ندارد.

Carboxytherapy in Chicago - دوره آموزشی کربوکسی تراپی

اگر قصد تاسیس کلینیک پوست و زیبایی را دارید یا به دنبال کار در حوزه پوست و زیبایی هستید، کربوکسی تراپی یکی از روش‌های درمانی خواهد بود که می‌تواند مشتریان زیادی را به سمت شما جذب کند. حتما افراد زیادی به شما مراجعه می‌کنند که از لک‌های موجود روی صورت یا بدن خود و یا تیرگی دور چشم خود گله دارند و با وجود مصرف انواع کر‌ها و محصولات پوستی نتایج دلخواه خود را نگرفته‌اند. مشتریانی که به دنبال روشی ایمن و بدون عوارض برای بهبود لک‌های صورت و بدن، بهبود تیرگی دور چشم، بهبود جای زخم و یا بخیه و یا حتی لاغری هستند. ب شرکت در دوره آموزشی کربوکسی تراپی و یادگیری مهارت‌های مربوط به آن و ارائه خدمات کربوکسی تراپی خواهید توانست این مشتریان گله‌مند را جذب کنین و خدمات رضایت بخشی را به آن‌ها پیشنهاد و ارائه دهید.

کربوکسی تراپی چیست؟

همانطور که گفته شد کربوکسی تراپی تزریق گاز دی اکسید کربن، گازی که به طور طبیعی در بدن وجود دارد؛ به قسمت‌های مورد نظر بدن می‌باشد. در بسیاری از موارد گردش خون ضعیف عامل سلولیت، علائم کشیدگی و تیرگی زیر چشم است. گلبول‌های قرمز خون اکسیژن استنشاق شده را گرفته و به بافت‌های مختلف بدن منتقل می‌کنند، سپس دی اکسیدکربن ایجاد شده را تحویل می‌گیرند و در نهایت، دی اکسید کربن توسط ریه‌ها بازدم شده و از بدن خارج می‌شود.

یک پزشک و یا فرد آموزش دیده می‌تواند با تزریق دی اکسید کربن گردش خون در یک منطقه خاص را افزایش داده و باعث هجوم گلبول‌های قرمز خون به آن ناحیه شود. این امر باعث افزایش گردش خون و خونرسانی بیشتر به آن ناحیه می‌شوند که به تغییر رنگدانه‌های موجود در پوست و روشن شدن آن‌ها کمک می‌کند. این موضوع می‌تواند در زمینه بهبود لک‌ها و تیرگی دور چشم مورد استفاده قرار گیرد. همچنین افزایش گردش خون به بهبود کلاژن سازی در پوست و سوخت ساز بدن نیز کمک می‌کند، که این موضوع می‌تواند در بهبود استرچ مارک‌ها، جای زخم و یا بخیه و لاغری کمک کند. با شرکت در دوره آموزشی کربوکسی تراپی قادر خواهید بود خدمات بدون عارضه و موثری را به مراجعان ارائه دهید.

carboxytherapy 1024x576 1 540x394 - دوره آموزشی کربوکسی تراپی

آنچه در دوره آموزشی کربوکسی تراپی خواهید آموخت:

به زودی ….

1 - دوره آموزشی کربوکسی تراپی

 

همین حالا در دوره خصوصی ثبت نام کنید!

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید!

candidate 3 - دوره آموزشی کربوکسی تراپی

 

همین حالا در دوره نیمه خصوصی ثبت نام کنید!

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید!

3 - دوره آموزشی کربوکسی تراپی

 

همین حالا در دوره گروهی ثبت نام کنید!

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید!

سایر دوره‌های آموزشی