شعبه خیابان فرشته
22227139 - 021
شنبه-5شنبه: 9-21

تزریق

در مراقبت‌های پزشکی و زیبایی، تزریق عبارت است از ورود دارو، واکسن و یا سایر عوامل درمانی با استفاده از سوزن و سرنگ به بدن. تزریق مواد جوانساز و یا پر کننده مانند بوتاکس، ژل، فیلر، مزو از رایج‌ترین روش‌های جوانسازی و زیبایی در سراسر جهان است.

این مسئله که تزریقات با خیال راحت انجام شود از اهمیت حیاتی برخوردار است، به این ترتیب که به بیمار آسیب نرساند یا کارمند مراقبت‌های بهداشتی را در معرض خطرهای غیر ضروری قرار ندهد و منجر به تولید زباله‌های خطرناک برای جامعه نشود. استفاده از تجهیزات استریل برای همه تزریق‌ها ضروری است.

در حوزه زیبایی و جوانسازی چندین ماده مهم وجود دارند که به بدن و نقطه مورد نظر تزریق می‌شوند، که بعضا علاوه بر کاربرد زیبایی کاربرد درمانی هم دارند.

9injections 1 - تزریق

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از موارد تزریق روی آن کلیک کنید.

مجموعه کلینیک‌های دکتر آرتید ارائه دهنده خدمات پوست، مو و زیبایی خدمات مربوط به تزریق در هر یک از موارد فوق را نیز ارائه می‌دهد.

در صورت تمایل برای تعیین وقت مشاوره در این خصوص می‌توانید با کارشناسان و متخصصان کلینیک دکتر آرتید از طریق تلفن و یا وبسایت اقدام نمایید. کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

مجموعه کلینیک‌های دکتر آرتید در دو شعبه اصلی در تهران با جدیدترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها، به روزترین امکانات و کادری مجرب آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان می‌باشد. برای دریافت وقت مشاوره و یا رزرو نوبت بصورت آنلاین اینجا کلیک کنید.